Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

Benevit Chlorella 150 tbl.

Benevit Chlorella 150 tbl.

Výrobca: Benevit
Dostupnosť: vypredané
 
 
Balenie:150 tbl.
 
6,30 €

Popis Benevit Chlorella 150 tbl.

Odporúčané použitie: 3 krát denne 4-6 tabliet zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

 

Ako Chlorella pomáha?

Účinky Chlorelly sú intenzívne skúmané vedcami po celom svete a tiež sú dobre známe aj zo skúseností ľudí, ktorí ju pravidelne konzumujú. Chlorella vďaka svojmu obsahu výživných látok a účinkom sa často označuje aj ako tzv. superpotravina.

 

Priaznivé pôsobenie Chlorelly:

  • detoxikácia - podľa výskumov Chlorella dokáže na seba viazať ťažké kovy, insekticídy a ďalšie jedovaté "vedlajšie produkty" našej doby.
  • posilnenie imunitného systému - môže pomôcť efektívne bojovať proti rôznym baktériám, vírusom a celkove prispieť k lepšej obranyschopnosti organizmu.
  • zdravá črevná flóra.
  • regenerácia a stimulovanie organizmu a obnova tkanív.
  • suplementácia (dodanie) vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín, vlákniny a ďalších výživných látok v ich prirodzenej forme potrebných pre správne fungovanie nášho tela.
  • zoptimalizovanie acidobázickej rovnováhy a tým predchádzanie prekysleniu organizmu.

 

Tablety Chlorella - Zelený život obsahujú kmeň Chlorella vulgaris, ktorá je pestovaná najmodernejšou technológiou tzv. heterotrofným spôsobom. To znamená pestovanie chlorelly v uzavretých čistých nádržiach. Táto metóda má niekoľko výhod v porovnaní s pestovaním chlorelly vonku v jazierkach, lagúnach, tzv. "klasickým" spôsobom.

 

Vďaka tomu, že Chlorella je pestovaná v prísne kontrolovaných, čistých systémoch, jej čistota a kvalita je vždy zaručená. Neobsahuje cudzie látky, mikroorganizmy a iné kontaminanty, ako je to často problémom pri vonkajšom pestovaní.

 

Je zaručený stály, konštantný obsah výživných látok, nezávisle od poveternostných podmienok, ktoré prevládali v období pestovania (teplota, slnečné žiarenie atď.), ako k tomu môže byť pri vonkajšom pestovaní.

 

Vysoká strávitelnosť (okolo 80%), keďže bunkové steny sú tenké a prirodzene sa narušia („pukajú“) už v procese sušenia, bez akéhokoľvek poškodenia živín. Je to možné vďaka tomu, že  Chlorella vulgaris nemá také pevné bunkové steny, keďže nemusí odolávať drsným vonkajším podmienkam. Nie je potrebné ďalšie drastické, alebo menej drastické rozbitie steny tzv. dezintegrácia, kedy často dochádza k degradovaniu vnútorného obsahu. Treba spomenúť, že bez dezintegrácie je Chlorella pri klasickom pestovaní prakticky nestráviteľná.

 

Príjemná chuť, priateľnejšia v porovnaní s „vonkajšou“ Chlorellou. Krásna žiarivá zelená farba, keďže obsahuje podobné množstvo chlorofylu, ako pri vonkajšom pestovaní.

 

Nízky obsah ťažkých kovov, vyplývajúci aj zo spôsobu pestovania.

 

Indikácie, zdravotné problémy

Stále viac odborníkov je toho názoru, že suplementácia vitamínov, minerálnych látok, enzýmov a ďalších látok esenciálnych pre správne fungovanie ľudského organizmu zabezpečená z prírodných zdrojov môže byť len ťažko nahraditeľná zo syntetitckých prípravkov. Výnimočnú úlohu v tejto suplementácii zastávajú tzv. zelené potraviny, medzi ktoré patrí aj Chlorella. Vďaka svojmu komplexnému zloženiu a vhodnej „predpríprave“, čím sa zabezpečí vysoká strávitelnosť, máme možnosť nášmu organizmu dodať výživné látky vo vyváženom pomere a v ich prirodzenej forme v akej ich príroda vytvorila.

Balenie: 150 tbl.
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentárKontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk