Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

Colon Cleanser 60 kapsúl

Colon Cleanser 60 kapsúl

Výrobca: NULAB Inc.
Dostupnosť: ihneď
 
 
Balenie:60 kps.
 
11,50 €10,35 €

Popis Colon Cleanser 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu denne spolu s jedlom.

 

Pohyb v črevách je základom nášho zdravia. Mali by sme mať aspoň jeden takýto črevný pohyb denne, aby sme pomohli nášmu telu očistiť sa. Ak to tak nie je stávame sa náchylnými na choroby. Všetok rafinovaný cukor, biela múka, hormónmi či antibiotikami napúšťané mäso, ktoré bežne prijímame ubližujú nášmu telu. 

 

Jedným z najčastejších zažívacích problémov, ktoré ľudia v dnešnej dobe majú je zápcha. Ak máme systém upchatý je to preto, lebo čas na odvádzanie zvyškov toxínov z tela je pomalý. Čím je „prenosný čas“ dlhší, tým sú aj toxické zvyšky v kontakte s črevami dlhšie a to im umožňuje hniť, kysnúť a s veľkou pravdepodobnosťou sa znova vstrebávať späť do tela. Čím je naše telo dlhšie vystavené hnijúcemu jedlu v zažívacom trakte, tým väčšiu máme šancu ochorieť. Ak by ste mali len jeden vnútročrevný pohyb denne bude naše telo vystavené odpadu z minimálne troch jedál z celého dňa.

 

Očista hrubého čreva mu umožňuje znova sa rehabilitovať a vrátiť sa tak k správnemu fungovaniu. Mnoho ľudí si nie je vedomých toho, že hrubé črevo nebolo navrhnuté preto, aby v sebe po väčšinu času udržiavalo jedlo. Všetky zvieratá v divočine si striedajú periódy, kedy jedia a kedy nejedia. Práve obdobia pôstu dávajú ich zažívaciemu traktu prestávku od trávenia a hrubé črevo takúto prestávku potrebuje.

 

Napomôže vašim črevám znova dobre absorbovať tak nevyhnutné vitamíny a minerály. Napomôže vám zlepšiť čas trávenia, zrýchliť spracovanie a vylučovanie čím môžete znova obnoviť vašu energiu. Ak si očistíte hrubé črevo, prospeje to vášmu celému telu.

 

Výživové hodnotyObsah v 1 kapsule%RVH*
Patentovaná zmes 445 mg **

* RVH - Referenčná výživová hodnota

** Referenčná výživová hodnota nie je stanovená

 

Zloženie: Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza v kapsule vyrobenej zo želatíny a vody.

 

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia: OHVBPKV/490/2014/Ht.

 

 

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov

 

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách

Balenie: 60 kps.
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentárKontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk