Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

GS Condro Diamant 60 tbl.

GS Condro Diamant 60 tbl.

Výrobca: Green-Swan
Dostupnosť: ihneď
 
 
Balenie:60 tbl.
 
17,76 €

Popis GS Condro Diamant 60 tbl.

GS Condro Diamant Základom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro je glu­kozamín sulfát – základná stavebná molekula tzv. proteoglykánov – látok prirodzene zaisťujúcich pružnosť a zároveň výživu kĺbovej chrupavky. Je tiež základnou súčasťou kĺbového mazu. V prípravku GS Condro DIAMANT je v dennej dávke obsiahnutých 1061,3 mg glukozamín sulfátu v garantované kvalite Clini-Q. Originálna kvalita Clini-Q je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke.Revolučný komplex FORTESCIN je kombinácia: špeciálnej látky aescinu (extrakt Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 20 mg. Aescin prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež prispieva k zlepšeniu obehu telesných tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácia tkanív). vitamínu C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre správnu tvorbu pevnej kolagénovej siete chrupaviek a meniskov. Vďaka tomuto novému zloženiu GS Condro DIAMANT podporuje nielen správnu funkciu kĺbového, ale aj spojivového aparátu.

 

Zloženie:Glukozamín sulfát.2KCI, objemové činidlá (mikrokrištalická celulóza, sodná soľ karboxymethylcelulózy, hydroxypropylmethylcelulóza), výťažok z plodov pagaštanu konského, protihrudkujúca látka ( stearan horečnatý). kyselina askorbová, povlakové látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastenec), farbivo (oxid titaničitý)

 

Odporúčané dávkovanie:GS Condro DIAMANT užívajte 1× denne 1 tabletu. Tabletu je možné užiť kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Z podstaty účinných látok vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto je veľmi dôležité užívať GS Condro DIAMANT aspoň 2 mesiace. Túto dvojmesačnú kúru opakujte 3× ročne. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok trvalo, najmä pokiaľ sú Vaše kĺby silne namáhané.

 

Upozornenie:Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Musí sa skladovať mimo dosahu detí. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Veľkosť balenia:60 tabliet. 

Hmotnosť obsahu:93 g

Balenie: 60 tbl.
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii

Kompava MSM 120 kps.
13,- €12,- €


Kontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk