Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

GS Condro FORTE 120+60 tbl.

GS Condro FORTE 120+60 tbl.

Výrobca: Green-Swan
Dostupnosť: vypredané
 
 
Balenie:120+60 tbl.
 
28,50 €

Popis GS Condro FORTE 120+60 tbl.

Revolučná inovácia GS Condro FORTE®. Jedinečné spojenie maximálnej účinnosti s pohodlným užívaním. GS Condro FORTE® je prípravok, ktorý zohľadňuje najprísnejšie kritériá dôležité pri dlhodobom podávaní - Maximálna účinnosť Glukozamín sulfátu Clini-Q® 800 mg.

Nové GS Condro FORTE® sme vyvinuli podľa najnovších poznatkov súčasnej medicíny a farmaceutickej technológie, aby sme Vám priniesli tú najlepšiu profesionálnu starostlivosť pre Vaše bolestivé kĺby. Vďaka modernej ETS2 –TABS® Technológii spracovania tabliet sa nám podarilo obohatiť maximálnu silu pre Vaše bolestivé kĺby o maximálny komfort pri užívaní. Ten je podľa najnovších štúdií pri dlhodobom užívaní kĺbových prípravkov rozhodujúci pre ich výsledný účinok na kĺby postihnuté osteoartrózou.


Účinnosť:

GS Condro FORTE® obsahuje glukozamín sulfát – najlepšie klinicky overenú účinnú látku zo skupiny SYSADOA (symptomaticky pomaly pôsobiace látky pri osteoartróze), ktorá je pre svoje priaznivé účinky na kĺbovú chrupavku cenená odborníkmi z celého sveta. Účinky glukozamín sulfátu boli potvrdené viac ako 20 klinickými štúdiami z poslednej doby. Vďaka svojim vlastnostiam je odporúčaný odbornými lekármi EULAR (Európska liga proti reumatizmu) ako neoddeliteľná súčasť komplexnej terapie kĺbových ochorení. Táto vysoko účinná látka je v prípravku obsiahnutá v správnej dávke 1600 mg denne. Pri dlhodobom užívaní:

 • znižuje bolestivosť kĺbov (znižuje teda i spotrebu liekov proti bolesti a umožňuje tak obmedziť ich nežiaduce účinky);
  zlepšuje ich pohyblivosť;
 • obnovuje štruktúru chrupavky (najlepšie sa preukázalo pri glukozamín sulfáte);
 • pôsobí protizápalovo (brzdí aktivitu enzýmov poškodzujúcich chrupavku).

Jedinečnosť:

Glukozamín sulfát obsiahnutý v prípravku GS Condro FORTE® (mikrokryštalický D – glukozamín sulfát) spĺňa prísne kritériá kvality Clini-Q®. Originálna kvalita Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v klinicky overenej dennej dávke.


Bezpečnosť:

GS Condro FORTE® je prípravok určený pre dlhodobé užívanie, preto spĺňa požiadavky na vysokú bezpečnosť:

 • Pri glukozamín sulfáte neboli vo viac ako 20 ročnej lekárskej praxi preukázané žiadne závažné nežiaduce účinky.
 • GS Condro FORTE® neobsahuje žiadne neoverené kombinácie látok ani žiadne neoverené látky.
 • GS Condro FORTE® je možné bezpečne kombinovať s liekmi proti bolesti a zápalu (tzv. nesteroidné antireumatiká, ako napríklad ibuprofen, diklofenak atď.).

Maximálny komfort pri užívaní:

 • iba 2 tablety denne,
 • extra ľahká prehĺtateľnosť tabliet vďaka novej ETS2-TABS® Technológii.

ETS2-TABS® Technológia:

Moderná ETS2-TABS® technológia umožnila „vtesnať“ správnu dennú dávku glukozamín sulfátu len do 2 tabliet. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave a novému tvaru tablety zaistila, aby sa tablety dali čo najlepšie prehĺtať. Takže oproti pôvodným tabletám GS Condro FORTE® sú nové tablety užšie s hladším povrchom.


Kedy a ako GS Condro FORTE® správne užívať?

Prípravok je vhodný pri kĺbových problémoch a osteoartróze vo všetkých lokalizáciách (kolenné kĺby, bedrové kĺby, drobné kĺby na rukách, kĺby chrbtice atď.). Vyberte, prosím, ktorá z popisovaných situácií najlepšie zodpovedá Vašim súčasným problémom/potrebám:


Obávate sa kĺbových problémov v budúcnosti?

Nadmerná fyzická záťaž, úrazy alebo vrodené chyby kĺbov môžu spôsobiť predčasné opotrebovanie kĺbovej chrupavky. Môže k tomu prísť v pomerne mladom veku, aj keď navonok žiadny problémy necítite. GS Condro FORTE® chráni a pomáha vyživovať kĺbovú chrupavku.

 

Odporúčané dávkovanie: 1 – 2 tablety denne najmenej po dobu 2 mesiacov, liečbu je nutné opakovať 2x ročne alebo pred očakávanou kĺbovou záťažou.


Pociťujete prvé príznaky kĺbových problémov?

Kĺby sú citlivejšie, prejavujú sa prvé bolesti po fyzickej námahe a tzv. štartovacie bolesti po dlhšom kľude. Toto je veľmi dôležité obdobie pre Vaše kĺby. Rozhoduje sa, či sa budete môcť v budúcnosti bez problémov a obmedzení venovať svojej práci a svojim obľúbeným aktivitám.

Správnou starostlivosťou o kĺby môžete dosiahnuť minimalizáciu až úplné vymiznutie kĺbových problémov, a predĺžiť si tak aktívne obdobie.

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety denne najmenej po dobu 2 mesiacov, liečbu je vhodné opakovať 2x ročne. V období veľkej kĺbovej záťaže (napr. na horách) 2 tabletky denne, opäť minimálne 2 mesiace. Trvalé užívanie je vhodné.

 


Máte výrazné kĺbové problémy?

Častejšie bolesti, napríklad pri zmene počasia, prvé náznaky obmedzenia pohyblivosti, občasné užívanie liekov proti bolesti.
Zvýšenou starostlivosťou o kĺby dosiahnete výraznú úľavu, zlepšenie pohyblivosti, prípadne menej časté užívanie liekov proti bolesti.

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety denne minimálne po dobu 2 mesiacov. Po dvojmesačnej prestávke liečbu opakujte. Dodržiavať dvojmesačnú prestávku medzi jednotlivými liečbami nie je nutné, naopak, trvalé užívanie prípravku odporúčame pri väčších problémoch a zhoršujúcej sa osteoartróze.

 


Trpíte trvalými problémami s kĺbmi?

Časté a trvalé bolesti, nočné bolesti v kľude, výrazné obmedzenie pohyblivosti. Zmeny na kĺboch už majú trvalý charakter, avšak kompletná starostlivosť o kĺby, teda pravidelný pohyb, správne užívanie liekov proti bolesti a zápalu, vhodne doplnené prípravkom GS Condro FORTE®, používanie podporných pomôcok, rehabilitácie atď., môžu zvýšiť kvalitu Vášho života. Pre Vás táto kompletná starostlivosť môže znamenať čiastočné zmiernenie bolesti, čiastočné zlepšenie pohyblivosti a možné zníženie spotreby liekov proti bolesti.

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety denne po dobu najmenej 2 mesiacov i viac, liečbu opakujte viackrát ročne podľa potreby. GS Condro FORTE® je vhodné užívať trvalo. Tablety môžete užívať naraz alebo rozdelené do dvoch denných dávok, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tablety je možné drviť alebo rozpoliť.


Najčastejšie chyby pri užívaní prípravku GS Condro FORTE®:

 1. Krátka doba užívania.
 2. Nedostatočné dávkovanie.
 3. Bolesti kĺbov nie sú spôsobené artrózou (odporúčame vyhľadať odborného lekára).
Intenzita kĺbových problémovDávkovanieUžívaniePočet kúr ročneTrvalé užívanie
Bojíte sa kĺbových problémov v budúcnosti? 1-2 tablety denne 2 mesiace 2 -
Pociťujete prvé príznaky kĺbových problémov? 2 tablety denne 2 mesiace 3 -
Máte výrazné kĺbové problémy? 2 tablety denne 2 mesiace 4 Vhodné
Trpíte trvalými kĺbovými problémami? 2 tablety denne 2 mesiace 4 Odporúčame


Zdroj: Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.

Balenie: 120+60 tbl.
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii

Kompava MSM 120 kps.
13,- €12,- €


Kontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk