Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

Balance 60 kps.

Balance 60 kps.

Výrobca: Dr.Egrt
Dostupnosť: vypredané
 
 
Balenie:60 kps.
 
33,20 €

Popis Balance 60 kps.

Určený pre vnútornú rovnováhu. Má blahodárny a komplexný účinok na celý organizmus. Predchádza a tlmí klimakterické problémy u žien v období menopauzy.


Účinné látky

Extrakt z ďateliny lúčnej svojim vysokým obsahom polyfenolov pôsobí ako antioxidant. Fytoestrogény z červenej ďateliny vykazujú antikarcinogénne účinky, znižujú riziko osteoporózy, znižujú hladinu cholesterolu, zlepšujú kvalitu vlasov a nehtov a zvyšujú libido.

 

Ľubovník bodkovanýje užívaný ako prírodné antidepresívum. Významné účinky vykazuje pri ľahkej a strednej depresii, zmena nálady, vnútornom nepokoji, úzkosti, pocitu napätia a s týmito stavmi spojenými poruchami spánku.

Prípravok Menopause sa používa na predchádzanie a tlmenie klimakterických problémov u žien v období menopauzy, pre ktorú je charakteristickým javom zníženie produkcie a hladín pohlavných hormonov. Kvalitu života môže zlepšiť podávanie prírodných látok – izoflavonov z ďateliny lúčnej, s pomocou ktorej sa potom organizmus lepšie vyrovnáva s hormonálnymi zmenami v menopauze a po nej.

 

ÚDAJE O ZLOŽENÍ
Denná dávka 2 tabletyMnožstvo% ODD
Ďatelina lúčna 300 mg *
Ľubovník bodkovaný 60 mg *

 

Zloženie: Ďatelina lúčna, Ľubovník bodkovaný.

 

Dávkovanie: 2 tablety denne. Vždy dostatočne zapiť vodou.

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C, mimo dosahu malých detí.

Balenie: 60 kps.

Súvisiace produkty

Balance 120 kps.

Balance 120 kps - Dr.Egrt
Balenie: 120 kps.
 

Pre vnútornú rovnováhu. Má blahodárny a komplexný účinok na celý organizmus. Predchádza a tlmí klimakterické problémy u žien v období menopauzy.

59,70 €

Kompava Fytosoja Osteo 60 kps.

Fytosoja Osteo 60 kps. 500 mg - KOMPAVA
Balenie: 60 kps./30davok
Koncentrácia: 500 mg

Alternatívna a bezpečná cesta hormonálnej substitučnej terapie pre ženy v klimaktériu. Fytosoja® Osteo obsahuje dôležitý minerál pre stavbu kostí a zubov a to vápnik. Efektívnosť jeho vstrebávania sa vekom znižuje, preto by mal byť po 35. roku doplňovaní formou doplnkovej výživy. 

13,50 € 12,48 €
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategóriiKontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk