Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

Herbamedicus Konská masť FORTE hrejivá 250 ml

Herbamedicus Konská masť FORTE hrejivá 250 ml

Výrobca: Herbamedicus
Dostupnosť: vypredané
 
 
Balenie:250 ml
 
10,- €

Popis Herbamedicus Konská masť FORTE hrejivá 250 ml

Konská masť FORTE - hrejivá je vyrobená z 25 druhov liečivých rastlín. Niektoré z týchto bylín obsahujú látky, o ktorých je známe, že uľavujú pri bolestiach kĺbov, svalov, chrbtice a pomáhajú pri ťažkostiach spojených s artritídou, reumatickými stavmi, zápalmi šliach, opuchmi kĺbov a pri ischiatických ťažkostiach. Táto kompozícia má zahrievajúci účinok a preto je vhodná predovšetkým na preventívne prehriatie pohybového ústrojenstva pred fyzickou záťažou. Na dosiahnutie maximálneho účinku boli v tejto receptúre použité vysoké podiely a koncentrácie najmä týchto rastlín:

 

Pagaštan konský - hlavnými účinnými látkami sú aescín, triesloviny a flavonoidové glykozidy. Tieto zložky sa podieľajú na zvyšovaní elasticity cievnych stien, zväčšujú obehovú rýchlosť, žilný odtok a zabraňujú tvorbe opuchov. Preto sú osvedčeným prostriedkom na kŕčové žily. Majú tiež výrazný protizápalový a hojivý účinok na kĺby, svaly a šľachy.

 

Kostihoj lekársky - hlavnou zložkou je alantoín, ktorý podporuje regeneráciu kostí, kĺbov a chrupaviek. Účinne potláča zápaly, urýchľuje obnovu buniek a odstraňuje svalovú únavu. Výrazne tiež napomáha pri riešení poúrazových stavov ako sú zlomeniny, vykĺbenia a pomliaždeniny.

 

Borievka obyčajná - aktivuje lymfatický systém, čím napomáha odstraňovať zo svalov toxické látky. Účinne pôsobí proti kŕčom a urýchľuje regeneráciu svalov. Vykazuje tiež priaznivé účinky pri dne a reumatizme.

 

Spôsob použitia:

Po nanesení na postihnuté miesto úplne vmasírujte také množstvo gélu, aké pokožka absorbuje. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti aplikujte na čistú pokožku. Pravidelné používanie zvyšuje účinnosť. Na zvýšenie účinnosti je tiež možné použiť zábal s hrubou vrstvou gélu.

 

Zloženie:

AQUA, GLYCERIN, SYMPHYTUM OFFICINALE, AESCULUS HIPPOCASTANUM, MENTHOL, CAMPHOR, EUCALYPTUS GLOBULUS, JUNIPERUS COMMUNIS, MENTHA PIPPERITA, ARNICA MONTANA, GINGKO BILOBA, SCUTELARIA BAICALENSIS, CARBOMER, ECHINACEA PURPUREA, AGRIMONIA EUPATORIA, CALENDULA OFFICINALIS, THYMUS VULGARIS, ABIES ALBA, PINUS PUMILIONIS, BISTORA FRUCTUS, CITRUS LIMONUM, CITRUS GRANDI, PINUS MUGO, ROSMARINUS OFFICINALIS, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA, CALLUNA VULGARIS, CHAMOMMILA RECUTITA, MYRTILI FRUCTUS, RIBES NIGRUM, DIMETHICONE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLCHLOROIOTHIAZOLINONE, METHYLLISOTHIAZOLINONE, SODIUM HYDROXIDE, IC19140

 

Upozornenie:

Určené na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí, na sliznice a poranenú pokožku. Pri použití na kŕčové žily tieto nemasírujte, ale iba zľahka natierajte. Skladujte mimo dosahu detí, v suchom prostredí a pri izbovej teplote. Vzácne sa môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú z bioaktívnych zložiek prípravku. V takom prípade je nutné prerušiť aplikáciu a pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadať lekára. Veľmi intenzívne sčervenanie pokožky je prirodzené a je prejavom žiaduceho prekrvenia.


Dermatologicky testované

Balenie: 250 ml

Súvisiace produkty

Herbamedicus Konská masť FORTE hrejivá 300 ml

Konská masť FORTE hrejivá 300 ml - Herbamedicus
Balenie: 300 ml
 

Úľava pri bolestiach kĺbov, svalov a chrbtice, pomáha pri ťažkostiach s artritídou, reumatickými stavmi, zápalmi šliach, opuchmi kĺbov a kŕčovými žilami.

10,10 €

Herbamedicus Konská masť FORTE hrejivá 500 ml

Konská masť FORTE hrejivá 500 ml - Herbamedicus
Balenie: 500 ml
 

Úľava pri bolestiach kĺbov, svalov a chrbtice, pomáha pri ťažkostiach s artritídou, reumatickými stavmi, zápalmi šliach, opuchmi kĺbov a kŕčovými žilami.

16,- €

Herbamedicus Konská masť FORTE hrejivá 550 ml

Konská masť FORTE hrejivá 550 ml - Herbamedicus
Balenie: 550 ml
 

Úľava pri bolestiach kĺbov, svalov a chrbtice, pomáha pri ťažkostiach s artritídou, reumatickými stavmi, zápalmi šliach, opuchmi kĺbov a kŕčovými žilami.

16,10 €
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentárKontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk