Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

Konská masť bylinné liehové mazanie hrejivé 400 ml

Konská masť bylinné liehové mazanie hrejivé 400 ml

Výrobca: Herbamedicus
Dostupnosť: vypredané
 
 
Balenie:400 ml
 
9,- €

Popis Konská masť bylinné liehové mazanie hrejivé 400 ml

Konská masť – bylinné liehové mazanie hrejivé je unikátny bylinný prípravok vyrobený z 25 druhov bylinných a rastlinných extraktov podľa tradičnej, generáciami preverenej receptúry. Vyvážený obsah týchto substancií zaručuje široký a silný účinok.

 

Kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením extraktov z bylín. Niektoré z týchto bylinných extraktov obsahujú látky, o ktorých je známe, že uľavujú pri bolestiach kĺbov, svalov, chrbtice a pomáhajú pri ťažkostiach spojených s reumatickými stavmi, opuchmi kĺbov a pri ischiatických ťažkostiach.

 

Lieh obsiahnutý v prípravku sa po aplikácii odparuje, vďaka tomu sa aktívne látky ľahko dostanú k pokožke a urýchli nástup účinku. Nezanecháva pocit mastnoty na pokožke.

 

Vďaka silnému efektu zahriatia je Konská masť - bylinné liehové mazanie hrejivé vhodné pre preventívne prehriatie pohybového aparátu pred fyzickou záťažou. Je žiaduce pre starších spotrebiteľov a odporúča sa aplikovať aj na noc.

Produkt rýchlo vyvoláva intenzívne prehriatie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok, a tým urýchľuje rekonvalescenciu.

 

Obsahuje 25 bylinných a rastlinných extraktov. O niektorých je známe, že:

  • pomáhajú pri ťažkostiach s kĺbmi, svalmi a chrbticou,
  • podporujú celkovú regeneráciu pohybového aparátu,
  • znižujú pocit „ťažkých“ nôh a boľavého svalstva,
  • zvyšujú žilový odtok a elasticitu cievnych stien (kŕčové žily).

 

Zloženie:

Kostihoj lekársky, Pagaštan konský, Borievka obyčajná, Arnika horská, Rozmarín lekársky, Dúška tymiánová, Nechtík lekársky, Rumanček pravý, Mäta pieporná, Šišak bajkalský, Stavikrv hadí koreň, Echinacea purpurová, Levanduľa lekárska, Citrónový extrakt, Grapefruitový extrakt, Ginkgo biloba, Repík lekársky, Vres obyčajný, Ríbezľa čierna, Gáfor, Kosodrevina, Jedľa bielokôrá, Borovica lesná, Chilli extrakt, Škorica.

Balenie: 400 ml
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentárKontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk