Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

O projekte Vitama.sk

Logotyp Vitama.sk

E-shop Vitama.sk ponúka svojim zákazníkom iba potravinové doplnky, kozmetiku, športovú výživu a hygienické pomôcky zakúpené priamo od výrobcov alebo veľkodistribútorov liečiv, ktorí zásobujú bežné lekárne. Táto skutočnosť zaručuje, že zákazník dostanete objednaný tovar originálneho pôvodu a v najvyššej kvalite.

 

Väčšinu (90%) ponúkaného tovaru máme vo forme skladových zásob a sme tak schopní dodržať krátke dodacie doby, pri realizácii objednávok našich zákazníkov.

Sme malý obchod s veľkými ambíciami. V prípade, že dostaneme od Vás šancu stať sa Vašim rodinným obchodom, urobíme všetko čo je v našich silách aby sme túto možnosť plne využili a nesklamali Vás.

 

Splnili sme podmienky pre získanie a udržanie certifikátu "Overené zákazníkmi", ktorým najväčší slovenský porovnávač cien Heuréka.sk odlišuje obchody poskytujúce kvalitné služby svojim zákazníkom!

 

Overené zákazníkmi je nová služba Heureky, ktorá zaisťuje nezávislé hodnotenie obchodov iba od reálnych zákazníkov a tým dáva nakupujúcim informáciu o tom, aké kvalitné sú služby daného obchodu.

 

Heureka.sk je služba, ktorá ide za hranice doterajších porovnávačov cien, katalógov obchodov alebo magazínov o spotrebnom tovare. Jej cieľom je skĺbiť všetky tieto zdroje na jedno miesto a poradiť používateľovi už od začiatku jeho nákupného rozhodovania predovšetkým čo si kúpiť a kde si to kúpiť.

 

Certifikát "Overené zákazníkmi" rieši otázku "kde si produkt kúpiť a neprehlúpiť".

 

Získali sme ocenie "Overený obchod" od servru PRICEMANIA.SK!

Naše doterajšie pôsobenie na slovenskom trhu, vyjadrené kladnými referenciami od našich zákazníkov ohodnotil aj server PRICEMANIA.SK, u ktorého sme získali ocenenie Overený obchod.

 

Návštevníci Pricemania.sk vyhľadávajú a porovnávajú ceny aj na základe osobných referencií a hodnotení inými užívateľmi. Ocenenie Overený obchod je udeľovaný iba obchodom, ktoré zákazníci dlhodobo kladne hodnotia prostredníctvom e-mailového dotazníka zaslaného po objednávke v obchode. Hodnotenie Overený obchod na jednej strane podáva správu o spokojnosti s nákupom či službami, ktoré e-shopy ponúkajú a pomáha tak zmierňovať obavy z online nákupu, na strane druhej zvyšuje dôveryhodnosť daného obchodu.

 

Príjemný nákup Vám za tým vital marketu Vitama.sk praje prevádzkovateľ, Ing. Miroslav Klimčík.

 

Zopim

Nebojte sa osloviť nás - sme tu pre Vás.

S ohľadom na stále sa zvyšujúce štandarty poskytovaných služieb a množiace sa požiadaky našich zákazníkov na priamu a rýchlu komunikáciu s predajcom, sme sa rozhodli zaviesť online podporu predaja a to prostredníctvom služby Zopim.

V pravom dolnom rohu Vašej obrazovky je zobrazené podobné komunikačné okno ako na obrázku vľavo, prostredníctvom ktorého môžete okamžite začať online komunikovať. Komunikácia prebieha priamo so zamestnancom e-shopu v slovenskom jazyku. Chatovacie okno môže byť zobrazené v anglickom alebo slovenskom jazyku. To záleží od nastavenia Vášho prehliadača.

V prípade našej neprítomnosti môžete využiť chatovacie okno k zanechaniu krátkej správy alebo otázky na ktorú Vám odpovieme akonáhle budeme prítomní. Nezabudnite do zanechanej správy uviesť kontakt.

Kontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk