Výrobcovia / značky
Hľadať v produktoch:

Tráviace enzýmy - 350 mg - 60 kapsúl

Tráviace enzýmy - 350 mg - 60 kapsúl

Výrobca: NULAB Inc.
Dostupnosť: ihneď
 
 
Balenie:60 kapsúl
Koncentrácia:360 mg
10,60 €9,54 €

Popis Tráviace enzýmy - 350 mg - 60 kapsúl

Očista hrubého čreva (očista čriev, očista zažívacieho traktu a terapia zažívacieho traktu) sú všetko pomenovania, ktoré označujú procedúru alebo terapiu, ktorej hlavným cieľom sú čisté zdravé črevá. Očista hrubého čreva je procedúra, ktorej súčasťou môže byť používanie množstva rôznych doplnkov. Očista hrubého čreva znamená dodržiavanie diéty na očistu hrubého čreva a užívanie doplnkov pre očistu hrubého čreva ako napríklad: bylinky (také, ktoré zabíjajú parazity), tráviace enzýmy, probiotiká (dobré baktérie), bylinky na povzbudenie pečene, žlčníka a vnútorností, semienka alebo šupky skorocelu indického (psýllia), rešetliak prečisťujúci, ľanové semeno, brest hrabolistý a iné s vysokým obsahom vlákniny. Hrubé črevo je pre telo „odpadovým systémom“ a keď sa o neho nestaráte poriadne, naakumuluje vám toxické jedy, ktoré sa vám vstrebávajú priamo do krvného obehu. Ako som už spomínal vyššie, toto môže spôsobovať degradačné chronické ochorenia.


Úbytok váhySkutočne môžete počas výplachu hrubého čreva schudnúť. Mnohí už takto schudli. 


Koniec zápche: Jedným z úžasných benefitov výplachu hrubého čreva je to, že dá bodku za zápchou. Navyše k nepohodliu, ktoré človek zažíva preto, lebo nemá pravidelné črevné pohyby sa pridáva aj množstvo chorôb vrátane rakoviny hrubého čreva, hemoroidov a zápalov čriev. Výplach hrubého čreva zregeneruje váš tráviaci trakt a zvýši množstvo zdravých črevných pohybov.


Odstránenie parazitov: To, že máte parazity je omnoho bežnejšie ako by ste si mohli myslieť, zvlášť u zaneseného hrubého čreva toxínmi. Výplach hrubého črevá zaistí odstránenie parazitov z tráviaceho ústrojenstva.


Zmenšená únava: jednou z najčastejších sťažností v tomto svete je, ako unavene sa ľudia cítia. Výplach hrubého čreva je tá správna cesta ako znova získať chýbajúcu energiu.


Redukcia plynatosti a nadúvania: Výplach hrubého čreva privedie do rovnováhy vaše tráviace baktérie a zlepší trávenie. Táto kombinovaná činnosť zredukuje nadúvanie a plynatosť.


Menej akné: po tom, ako si vypláchnete črevá ma akné tendenciu stratiť sa.
 

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia: OHVBPKV/1400/2015/Ht.


Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.


 Výživové hodnoty:   v 1 kapsule  350 mg   % RVH*
 Enzým - prášková  zmes
           **
 Amyláza
 2 500 DU
 50 mg         **
 Proteáza
 12 500 HUT
 35 mg         **
 Lipáza
 12 FIP
 45 mg         **
 Celuláza
 400 CU
 50 mg         **
 Laktáza
 300 ALU
 50 mg         **
 Maltóza
 12 DP
 75 mg        **
 Sacharáza
  525 summer
 45 mg         **

* Referenčná výživová hodnota 
**
 Referenčná výživová hodnota nie je stanovená
 

Zloženie: objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza v kapsule vyrobenej zo želatíny a vody.

Dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu denne spolu s jedlom.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste!

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

          Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

          Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

         Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na etikete

Hmotnosť: 29 g

 

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách


Balenie: 60 kapsúl
Kategória: Výživový doplnok
Koncentrácia: 360 mg
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii

Kompava Probiodom 30 kps.
6,50 €6,06 €


Kontaktné informácie:  Dodanie tovaru 
Kumitech s.r.o.
Vitama.sk
Čingov 860
951 31, Močenok


Telefón: 0948 046 697
E-mail: info@vitama.sk
Vitama.sk

Copyright 2012 - 2018 © Vitama.sk