Diet food Shirataki široké cestoviny BIO 385g

Kód: 5906660508908
€3,24
Dostupnosť na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Shirataki je tradičná japonská super potravina, ktorú používajú ako náhradu klasickej ryže alebo cestovín. Základnú zložku tvorí konjaková múčka a čistá voda. Shirataky sú vyrábané z koreňa plodiny Konjac (Amorphophallus konjac). Plod rastliny Konjac obsahuje glukomanán (vláknina 100%-ne rastlinného pôvodu, ktorá absorbuje vodu). Najvýraznejšou vlastnosťou tejto rastliny je, že je schopná absorbovať vodu do seba až 300 krát viac ako je jej vlastná váha. Želatínové cestoviny vyrobené z tejto rastliny sú bez chute, neobsahujú žiadne kalórie, ani cukor, ani lepok, ani tuky.

Detailné informácie

garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Garancia originálnych produktov
Garancia originálnych produktov
jedine u nás

Podrobný popis

Shirataki je tradičná japonská super potravina, ktorú používajú ako náhradu klasickej ryže alebo cestovín. Základnú zložku tvorí konjaková múčka a čistá voda. Shirataki sú vyrábané z koreňa plodiny Konjac (Amorphophallus konjac). Plod rastliny Konjac obsahuje glukomanán (vláknina 100%-ne rastlinného pôvodu, ktorá absorbuje vodu). Najvýraznejšou vlastnostou tejto rastliny je, že je schopná absorbovať vodu do seba až 300 krát viac ako je jej vlastná váha. Želatínové cestoviny vyrobené z tejto rastliny sú bez chute, neobsahujú žiadne kalórie, ani cukor, ani lepok, ani tuky. Bolo dokázané, že glukomanán, ktorý je základnou zložkou cestovín Shirataki, je efektívnym regulátorom hladiny cukru v krvi. Taktiež reguluje hladinu cholesterolu, a pomáha v udržaní stabilnej telesnej hmotnosti, a teda aj pri chudnutí, nakoľko má pozitívny vplyv na reguláciu kalórií v tele. Tento výrobok, popri použití technológie zdokonaľovanej dlhé stáročia, skladujú v roztoku s veľmi malou koncentráciou Hydroxidu vápenatého ( hasené vápno ), aby si zachoval svoju trvanlivosť aspoň 1 rok. Pri použití odlejte vodu z cestovín, dôkladne ich umyte s dostatočným množstvom vody a následne ich varte pár minút. Vzhľadom na to, že základná zložka týchto cestovín je voda, pred jedením dôkladne odlejte nadbytočnú vodu, aby ste nerozriedili omáčku alebo ragú, či soté. Zmiešané s ragú, šalátom, alebo polievkou, dôkladne prevezme ich arómu a príchuť. ​Kvôli veľkému obsahu vody sa nedá zmraziť, lebo by sa mohla poškodiť štruktúra cestovín, a po zmrazení by sa rozpadli. Výrobca dal známym a obľúbeným cestovinám nové šaty, nový dizajn, a dal im aj meno Wonder Noodles, teda zázračné cestoviny. Konzumujte ich s chuťou, bez výčitiek. Výrobok je certifikovaný podľa pravidiel Kosher, HALAL a BRC. Voľte kvalitu! Krajina pôvodu: Čína. Zloženie: voda, konjaková BIO múčka. Konjacové cestoviny (známe aj ako shirataki) sú zdravou a zároveň nízko-kalorickou alternatívou ku klasickým cestovinám a ryži. Jedná sa o jednoduché a chutné riešenie, ako jesť zdravo a zároveň mať kalórie pod kontrolou. Rastlina Konjac (Amorphophallus konjac) je pre svoje špecifické účinky využívaná v ázijskej kuchyni už po stáročia. Je to zdravá, prírodná, bezpečná potravina, bohatá na vlákninu glukomanán. Glukomanán sa používa ako výživový doplnok pri znižovaní hmotnosti, úprave cholesterolu, pri cukrovke, zápche, ale napríklad aj pri problémoch s akné. AKO PROSPIEVA GLUKOMANÁN VÁŠMU ORGANIZMU? 
  • Bráni telu vstrebávať tuk. Tuky nahromadené v črevách na seba glukomanán viaže a pomáha ich vylúčiť z tela. V hrubom čreve sa rozpustí na tekutinu a vytvorí gél, ktorý na seba viaže žlčové kyseliny v črevách. Vďaka tomu konvertuje pečeň viac cholesterolu na žlčové kyseliny a hladina cholesterolu v krvi sa znižuje.
  • Spomaľuje trávenie a vstrebávanie živín, čo má za následok pomalé a rovnomerné uvoľňovanie glukózy zo všetkých spotrebovaných sacharidov.
  • Zároveň je účinný pri znižovaní cukru a je vhodný ako doplnok inzulínu pri liečbe Diabetes mellitus I.
  • Spomaľuje vyprázdňovanie žalúdka, čo vyvoláva pocit plnosti a sýtosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Všetky produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: