DigeZyme 60 kaps - GymBeam

Kód: 8588007130064
€7,87
Dostupnosť na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Garancia originálnych produktov
Garancia originálnych produktov
jedine u nás

Podrobný popis

DigeZyme® - multienzýmový komplex s obsahom 5 tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú s trávením bielkovín, sacharidov a tukov

DigeZyme® je komplex 5 tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú rozkladať potravu, aby z nej organizmus mohol čo najlepšie vstrebať obsiahnuté živiny. Obsahuje tak amylázu, proteázu, laktázu, lipázu a celulázu, čo sú enzýmy potrebné na trávenie bielkovín, sacharidov a tukov.

Amyláza je enzým produkovaný najmä pankreasom a slinnými žľazami. Stará sa o štiepenie komplexných sacharidov (škrobu) na jednoduchšie cukry, ktoré potom môžu byť využité ako zdroj energie. Proteáza zase rozkladá bielkoviny na polypeptidy a jednotlivé aminokyseliny, ktoré potom organizmus používa napríklad na opravu tréningom natiahnutých svalov. S trávením tukov zase pomáha lipáza, ktorá ich rozkladá na využiteľné mastné kyseliny.

V komplexe DigeZyme® však nechýba ani laktáza, ktorá štiepi laktózu (mliečny cukor) na glukózu a galaktózu. S problémovým trávením laktózy sa stretávajú napríklad ľudia so zhoršenou znášanlivosťou tejto mliečnej zložky. Na optimálnom trávení sa podieľa aj celuláza, ktorá sa v našom tele bežne netvorí. Jej úlohou je totiž štiepenie inak nestráviteľného komplexného sacharidu celulózy na jednoduché cukry. To môže byť prospešné najmä pre ľudí, ktorí konzumujú prevažne rastlinnú stravu.

Tento produkt je tak ideálny pre ľudí, ktorí majú problematické zažívanie alebo hľadajú spôsob, ako sa čo najlepšie starať o zdravé trávenie. Rovnako ho využijú športovci, ktorí chcú zefektívniť svoje trávenie, aby získali maximum živín a energie pre fyzický výkon aj regeneráciu. Vhodný je aj v období naberania pri zvýšenom kalorickom príjme, kedy športovci jedia viac jedla. V neposlednom rade sa môže hodiť aj po výdatnom jedle, najmä po tom s vyšším obsahom tukov.

DigeZyme® a jeho výhody

  • multienzýmový komplex s obsahom 5 tráviacich enzýmov
  • obsahuje amylázu, proteázu, laktázu, lipázu a celulázu
  • v zložení má enzýmy potrebné na trávenie bielkovín, sacharidov a tukov
  • ideálny pre ľudí s problematickým zažívaním
  • hodí sa ľuďom, ktorí sa chcú starať o zdravé trávenie
  • vhodný po výdatnom jedle alebo počas naberania
  • má formu praktických kapsúl

Zloženie

DigeZyme®, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), kapsula (želatína).

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1-2 kapsule denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kaps
DigeZyme® 220 mg
z toho amyláza 9096 U/g
z toho proetáza 2736 U/g
z toho laktáza 1603,2 U/g
z toho lipáza 401,6 U/g
z toho celuláza 96 U/g

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Dodatočné parametre

Kategória: Všetky produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Príchuť: bez príchute
Balenie: 60 kaps.
Počet kusov v balení: 50
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: