ENTROPIQ Gaming Caps - GymBeam

Kód: 8586022219214
€22,72
Dostupnosť na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Garancia originálnych produktov
Garancia originálnych produktov
jedine u nás

Podrobný popis

ENTROPIQ Gaming Caps - preworkout pre hráčov od hráčov vyvinutý v spolupráci s e-športovým tímom ENTROPIQ

ENTROPIQ Gaming Caps sú starostlivo navrhnuté kapsule od hráčov pre hráčov, na ktorých zložení sa priamo podieľal špičkový e-športový tím ENTROPIQ. Vznikli s cieľom ultimátnej podpory herného výkonu v každom zápase, či už ide o profesionálnych e-športovcov, začiatočníkov alebo herných nadšencov. Obsahujú 13 aktívnych zložiek, vrátane najznámejších adaptogénov, s ktorými hra nikdy nekončí.

Funkčné zloženie otvára acetyl l-karnitín, ktorý spolu s prítomným extraktom z bakopy drobnolistej známym aj ako brahmi patrí medzi nootropiká. To sú látky spájané so zlepšením pamäte, myslenia a koncentrácie, teda kľúčových vnemov, ktoré môžu rozhodnúť o priebehu každého online zápasu. Počas vášho ťaženia za víťazstvom oceníte tiež fakt, že Bakopa spolu s ashwagandhou a extraktom z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) patria medzi adaptogény. Ide o látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom, ľahšie sa na neho adaptovať, a zvýšiť tak odolnosť organizmu. To môže pomôcť zachovať chladnú hlavu pri napätých herných situáciách, ktoré majú vplyv na celkové skóre. Či už ide o napínavé súboje v League of Legends, rýchlu akciu v CS:GO a PUBG alebo gólovú štvanicu vo FIFA.

V produkte ďalej nájdeme kofeín v množstve 120 mg. Ide približne o dávku, ktorá sa nachádza v silnom espresse. Kofeín navyše patrí medzi najpopulárnejšie stimulanty a býva často súčasťou energetických nápojov na oddialenie únavy a celkové povzbudenie. Dokáže vás nabudiť či zostriť zmysly bez ohľadu na e-športový žáner, ktorému sa venujete. Zároveň má vplyv aj na reakčnú rýchlosť, vďaka ktorej môžete zasadiť rozhodujúci úder. Synergicky s kofeínom pôsobí aj prítomný l-teanín, ktorý tiež patrí medzi nootropiká. Jeho prítomnosť zaistí pozvoľný nástup účinkov kofeínu, čo môžu oceniť hráči citlivejší na tento stimulant.

Účinnú formulu aktívnych látok dopĺňa aj fosfatidylserín, ktorý je vyhľadávaný s cieľom podpory kognitívnych funkcií. Tie vo svete e-športu vedia byť rozhodujúce. Mimo už spomínaných sem patrí napríklad pozornosť či schopnosť vnímať a riešiť problémy. Ide teda o vlastnosti, ktoré ocenia nielen fanúšikovia taktických alebo RTS hier. Fosfatidylserín je navyše jednou z najdôležitejších štrukturálnych súčastí membrán nervových buniek, ktoré sa podieľajú na prenose signálov v celom organizme. Kvalita a rýchlosť týchto prenosov potom ovplyvňuje aj už spomínanú reakčnú rýchlosť. patrí k TOP vlastnostiam najlepších e-športových hráčov, čo veľmi dobre vedia aj v tíme ENTROPIQ.

ENTROPIQ Gaming Caps však myslí aj na vitalitu hráčov, ku ktorej môže prispieť prítomná ginkgo biloba. Táto rastlina vyniká obsahom aktívnych látok, tzv. flavonoidov, ktoré sa zaraďujú medzi najefektívnejšie prírodné antioxidanty. Dokážu bojovať proti škodlivým voľným radikálom, ktoré môžu napádať a poškodzovať bunky. K celkovému zdraviu e-športovca okrem toho prispieva aj prítomnosť vitamínov B6 a B12, ktoré sa podieľajú na znížení vyčerpania a únavy. Okrem toho majú pozitívny vplyv na látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie a na imunitný systém. Vďaka jeho optimálnemu fungovaniu vás nič nevyradí z hry a môžete sa tak plne sústrediť na svoj výkon a dobíjanie rebríčkov. Vitamíny B6 a B12 navyše podporujú psychiku a nervový systém, ktorý je zodpovedný napríklad za ovládanie pohybov a jeho optimálne fungovanie dokáže ešte viac vybrúsiť vaše reakcie v zápasoch.

V súvislosti s optimálnym fungovaním organizmu e-športovca rozhodne netreba zabúdať ani na prítomný zinok. Má totiž pozitívny vplyv na spomínaný imunitný systém a prispieva tiež k udržaniu dobrého zraku. S tým môže pomôcť aj vitamín A. Prítomný beta karotén sa na neho totiž dokáže podľa potreby premeniť. Zinok navyše prispieva k správnej látkovej premene vitamínu A. To zaistí optimálnu starostlivosť o zrak každého e-športovca, ktorého oči dostávajú po hodinách hrania naozaj zabrať. Pomôcť so starostlivosťou o zrak môže tiež extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta) s obsahom luteínu. Ide o silný antioxidant, ktorý je súčasťou očného pigmentu. Chráni oči pred ultrafialovými lúčmi a modrým svetlom z obrazoviek počítačov či televízorov, a preto sa často spája so zdravým zrakom.

ENTROPIQ Gaming Caps je teda funkčný preworkout alebo nakopávač navrhnutý s cieľom maximálnej podpory schopností každého hráča, ktorý vďaka nim môže zvýšiť svoju pozíciu v TOP rebríčkoch. Či už ide o profesionálneho e-športovca alebo nadšenca. Oceniť ho dokonca môžu nielen online hráči. Svojim účinkom totiž dokáže povzbudiť aj fanúšikov singleplayer hier, ktorí by si po ťažkom dni radi užili svoj obľúbený titul. Prebudiť v sebe silu tímu ENTROPIQ tak môže každý hráč, ktorý chce dosiahnuť na hviezdy.

ENTROPIQ Gaming Caps a ich výhody

 • slúžia ako preworkout pre hráčov
 • boli vyvinuté v spolupráci s úspešným e-športovým tímom ENTROPIQ
 • obsahujú 13 aktívnych látok
 • v zložení nájdete adaptogény a nootropiká
 • obsahujú tiež beta karotén a luteín
 • prispievajú k správnym kognitívnym funkciám
 • pomáhajú znížiť vyčerpanie a únavu
 • podieľajú sa na udržaní dobrého zraku
 • môžu pomôcť zvýšiť psychickú odolnosť
 • prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • majú pozitívny vplyv na psychiku, nervový aj imunitný systém
 • prispievajú k správnej funkcii energetického metabolizmu
 • môžu zlepšiť reakčnú rýchlosť
 • sú vhodné pre každého e-športového hráča

Zloženie

Acetyl L-karnitín, bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (list) (55% bakozidy), L-theanín, fosfatidylserín 70%, bezvodý kofeín, extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (3% rosavín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), ginkgo biloba extrakt 10:1, extrakt z mrkvy obyčajnej (Daucus carota) (10% beta karotén), bisglycinát zinočnatý, extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta) (80% luteín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule pred alebo počas hrania.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsule *RI
Acetyl L-karnitín 400 mg -
Bakopa extrakt (Bacopa monnieri) 200 mg -
- Bakozidy 110 mg -
L-Theanín 160 mg -
Kofeín 120 mg -
Fosfatidylserín 100 mg -
Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) 100 mg -
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 100 mg -
- Rosavín 3 mg -
Ginkgo biloba extrakt 10:1 40 mg -
Extrakt z mrkvy obyčajnej (Daucus carota) 40 mg -
- Beta karotén 4 mg -
- Retinolový ekvivalent vitamínu A 666 µg 83,3 %
Extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta) 18,8 mg -
- Luteín 15 mg -
Zinok 10 mg 100 %
Vitamín B6 2,8 mg 200 %
Vitamín B12 250 µg 10000 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Upozornenie

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Obsahuje kofeín (120 mg na dennú dávku). Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Minimálna trvanlivosť do konca: Uvedená na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Všetky produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Balenie: 60 kaps.
Počet kusov v balení: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: