Mollers Omega 3 Ovocie 250 ml

Kód: 7070866021443 7070866023836 7070866021412 Zvoľte variant
€13,75
Dostupnosť na vyžiadanie Dostupnosť na vyžiadanie Dostupnosť na vyžiadanie Zvoľte variant
Variant
Norský rybí tuk Möller 's 250ml je rybí tuk bez príchute vyrobený priamo v Norsku. Möller 's rybí tuk je vyrobený z tresčej pečene najvyššej kvality s vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín.

Pravý norský rybí tuk se 160 ročnou tradiciou

Už od roku 1854 je norský rybí tuk Möller 's najvýznamnejším a najpopulárnejším tukom z tresčej pečene v regione severských zemí. Möller 's tuk z tresčej pečene je získaný z volne žijúcich norských arktických tresiek lovených v oblastech Lofoten a Vesterålen na severe Norska. Pre zachovanie najvyššej kvality aj po expedicií sa rybí tuk Möller 's  plní do tradičných sklenených fliaš.

Unikátna kombinácia živín

Möller 's tuk z tresčej pečene je unikátna kombinácia prírodných omega-3 esenciálnych mastných kyselín z rýb a vitamínov D, A a E. Tieto živiny sú dôležité pre optimálny vývoj a udržanie zdravia človeka. Vďaka ich prínosu pre zdravie, norské zdravotné úrady doporučujú denný príjem rybieho tuku pre každého dospelého a pre deti už od 4-teho týždňa veku.

 Omega-3 pomáhá udržať zdravie

Möller 's rybí tuk je bohatým prírodným zdrojom omega-3 esenciálnych mastných kyselín. Vďaka nemu získate v prirodzene nekoncentrovanej ľahko vstrebatelnej triglyceridovej forme 1,2 g omega-3 v dennej doporučenej dávke, čo je viac ako ponúka väčšina omega 3 produktov na trhu. Omega 3 esenciálne mastné kyseliny majú vedecky potvrdený pozitivny vplyv na srdce, krvný obeh a mozog.

DHA pre optimálny vývoj

Möller 's tuk z tresčej pečene je prirodzene bohatý na dôležitú omega-3 mastnú kyselinu DHA. Je dokázané, že DHA je dôležitá pre optimálny vývoj funkcie mozgu, zraku a nervového systému.

 Vitamin D, A a E

Pečeň arktických tresiek má obzvlášť vysokú koncentráciu vitamínov D. Vitamín D stimuluje vstrebávanie vápníka v tele, čo napomáha stavbe silných kostí. Vitamín A hrá hlavnú úlohu v procese videnia a je zodpovedný za správnu funkciu imunitného systému. Vitamin E pôsobí ako antioxidant.

Detailné informácie

garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Garancia originálnych produktov
Garancia originálnych produktov
jedine u nás

Podrobný popis

Nutričné hodnoty v 5 ml (% Doporučená denná dávka DDD)

Omega-3 1.2 g

- z toho kyselina eikosapentaenová (EPA) 0.4 g

- z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 0.6 g

Vitamin E 10 mg (83% DDD)

Vitamin A 250 μg (31,25% DDD)

Vitamín D 10 mikrogramov (200% DDD)

Dávkovanie

Doporučená denná dávka pre deti i dospelých je 5 ml (čajová lyžička). Pre deti od 6 mesiacov sa doporučuje začať s postupným nárastom od 2,5 ml (pol čajovej lyžičky) do dávky 5 ml (čajová lyžička).

Neprekračujte denné doporučené dávky. Použitie rybieho tuku Möller 's je podľa výrobcu bezpečné aj počas tehotenstva a kojenia. O súčasnej konzumácii rybieho tuku a ďalších prípravkov obsahujícich vitaminy A a D u tehotných žen a detí sa poraďte so svojím lekárom.

Objem: 250 ml

Vyrobené v Nórsku.

Skladovanie

Po otvorení fľaše uchovávejte rybí olej v chladničke, mimo dosahu malých detí.

Pre viac skúseností s používaním, hlavne pre deti:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: