Predtréningový stimulant Gold Standard Pre-Workout - Optimum Nutrition

Kód: 5060245605663 5060245605656 Zvoľte variant
€24,14
Dostupnosť na vyžiadanie Dostupnosť na vyžiadanie Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Garancia originálnych produktov
Garancia originálnych produktov
jedine u nás

Podrobný popis

Predtréningový stimulant Gold Standard Pre-Workout - komplexná zmes s obsahom kofeínu, citrulínu a kreatínu na podporu fyzického výkonu

Predtréningový stimulant Gold Standard Pre-Workout je starostlivo navrhnutá prášková zmes na efektívnu podporu športového výkonu. V zložení tejto predtréningovky nájdete kofeín v množstve 175 mg, ktoré prevyšuje dvojité espresso. Tento populárny stimulant pomôže nabudiť pred náročným tréningom, do ktorého potom môžete investovať svoje maximum. V tomto smere určite oceníte aj prítomný kreatín monohydrát. Ten pomáha so zvýšením fyzického výkonu počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Pozitívny výsledok je však podmienený denným príjmom kreatínu v množstve 3 g, čo tento predtréningový stimulant spĺňa s prehľadom.

V zložení ďalej nájdete l-citrulín, ktorý zohráva úlohu v prekrvení organizmu. Podieľa sa na podpore produkcie oxidu dusnatého, ktorý dokáže zaistiť kvalitnejšie prekrvenie a väčší prísun kyslíka aj živín k pracujúcim svalov. Efektívne zložky v tejto predtréningovej zmesi ďalej dopĺňa účinná forma l-tyrozínu v podobe n-acetyl-l-tyrozínu. Ten je základom pre tvorbu mnohých neurotransmiterov, vrátane adrenalínu či dopamínu.

Okrem toho tu nájdeme aj beta-alanín, ktorý sa podieľa na produkcii karnozínu. Ten dokáže znížiť prekyslenie svalov, vďaka čomu potom môže pomôcť znížiť svalovú únavu a predĺžiť športový výkon. Oceníte to najmä v prípade vysoko intenzívnych výkonov, kedy môže pomôcť lepšie tolerovať náročný tréning a zvládnuť viac opakovaní v sérií či dlhšie šprintovať.

Zabudnúť netreba ani na l-karnitín, ktorý v našom tele pôsobí ako “prevozník” dopravujúci tuk (mastné kyseliny) do buniek, kde je spálený na energiu. Radí sa tak k populárnym spaľovačom tukov, ktorý môže ešte viac posunúť hranice vašich cieľov. V zložení ďalej nájdete aj vitamíny, ako napríklad vitamín B3, známy aj ako niacín. Ten spolu s prítomným vitamínom B6 a B12 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie aj k zníženiu vyčerpania a únavy. Jeho účinok sa môže pozitívne podpísať na vašom tréningovom výkone. Vo výsledku tak ide o efektívnu komplexnú zmes sviežej ovocnej chuti, ktorá dokáže prispieť k maximálnemu výkonu na každom tréningu.

Predtréningový stimulant Gold Standard Pre-Workout a jeho výhody

 • je prášková zmes na efektívnu podporu športového výkonu
 • má starostlivo navrhnuté zloženie
 • obsahuje populárny spaľovač tuku l-karnitín
 • postará sa o kvalitnejšie prekrvenie svalov
 • môže oddialiť nástup únavy a zvýšiť efektivitu výkonu
 • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • má vysoký obsah kofeínu, ktorý prevyšuje dvojité espresso
 • dokáže nabudiť pred náročným tréningom
 • prispieva k spáleniu väčšieho množstva kalórií
 • obsahuje kreatín monohydrát
 • má podiel na zvýšení fyzického výkonu
 • pomáha znížiť vyčerpanie a únavu
 • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • má sviežu ovocnú chuť

Odporučené dávkovanie

11 g (~1 zarovnaná odmerka) rozmiešajte v 350 ml studenej vody. Konzumácia sa odporúča v množstve 1 porcia denne.

Zloženie

Príchuť zelené jablko: Kreatín monohydrát, beta-alanín, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina L(+)-vínna), arómy, protihrudkujúce látky (kremičitan vápenatý, oxid kremičitý), L-citrulín, acetyl L-karnitín hydrochlorid, zahusťovadlá (sodná soľ karboxymetylcelulózy, xantánová guma, karagénan), N-acetyl L-tyrozín, pyridoxín hydrochlorid, PerforMelon® extrakt z melónu (Citrus lanatus, plod), farbivo (luteín), prírodný kofeín, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), sušená spirulina, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, kyanokobalamín, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum, plod), kyselina pteroylmonoglutamová, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol.

Príchuť vodný melón: Kreatín monohydrát, beta-alanín, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina L(+)-vínna), arómy, protihrudkujúce látky (kremičitan vápenatý, oxid kremičitý), L-citrulín, acetyl L-karnitín hydrochlorid, zahusťovadlá (sodná soľ karboxymetylcelulózy, xantánová guma, karagénan), N-acetyl L-tyrozín, pyridoxín hydrochlorid, PerforMelon® extrakt z melónu (Citrus lanatus, plod), farbivo (cviklová červená), prírodný kofeín, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, kyanokobalamín, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum, plod), kyselina pteroylmonoglutamová, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty (príchuť zelené jablko) 1 dávka (11 g)
Vitamín D 5,1 µg
Tiamín 2,1 mg
Niacín 17 mg
Viatmín B6 2 mg
Kyselina listová 208 µg
Vitamín B12 9,1 µg
Kyselina pantoténová 10 mg
Kreatín monohydrát 3,4 g
- Kreatín 3 g
Beta-Alanín 1,5 g
Citrulín 750 mg
Acetyl L-Karnitín HCI 375 mg
N-Acetyl L-Tyrozín 250 mg
PerforMelon® 250 mg
Kofeín 175 mg
Piperín 5 mg

Nutričné hodnoty (príchuť vodný melón) 1 dávka (11 g)
Vitamín D 5,1 µg
Tiamín 2,1 mg
Niacín 17 mg
Viatmín B6 2 mg
Kyselina listová 208 µg
Vitamín B12 9,1 µg
Kyselina pantoténová 10 mg
Kreatín monohydrát 3,4 g
- kreatín 3 g
Beta-Alanín 1,5 g
Citrulín 750 mg
Acetyl L-Karnitín HCI 375 mg
N-Acetyl L-Tyrozín 250 mg
PerforMelon® 250 mg
Kofeín 175 mg
Piperín 5 mg

Upozornenie

O užívaní sa poradte so svojim lekárom, ak máte zlý zdravotný stav alebo užívate nejaké lieky. Nie je určený osobám mladším ako 18 rokov, pre tehotné alebo dojčiace ženy, pre osoby citlivé na kofeín, niacín alebo beta-alanín. Nekombinujte s inými potravinami obsahujúcimi kofeín, príliš veľa kofeínu spôsobuje nervozitu, nespavosť alebo zrýchlený srdcový tep. Beta-alanín a niacín môžu spôsobovať neškodné, dočasné mravčenie po tele. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom. Desikant z balenia nevyberajte.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Všetky produkty
Príchuť: vodný melón
Balenie: 330 g
Počet kusov v balení: 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: