Predtréningový stimulant Raze Zero-Caff - The Protein Works

Kód: 5060802524789
€30,74
Dostupnosť na vyžiadanie
Variant

Detailné informácie

garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Garancia originálnych produktov
Garancia originálnych produktov
jedine u nás

Podrobný popis

Predtréningový stimulant Raze Zero-Caff - bezkofeínová predtréningovka, ktorá pomôže zvýšiť výkon počas krátkych tréningových intervalov

Predtréningový stimulant Raze Zero-Caff s funkčným zložením je perfektný pomocník pre každého silového aj vytrvalostného športovca. Je bez kofeínu a iných stimulantov, napriek tomu vám vďaka svojmu zloženiu pomôže dosiahnuť tie najlepšie výkony na popoludňajších i večerných tréningoch. Obsahuje napríklad aminokyselinu l-citrulín, ktorá podporuje produkciu oxidu dusnatého. Tým môže v konečnom dôsledku zaistiť väčší prísun živín a kyslíka pracujúcim svalom. Tento účinok sa potom môže prejaviť pozitívne na náraste vašej výkonnosti.

V zložení nechýba ani kreatín monohydrát, ktorý je schopný zvýšiť výkon počas krátkych a intenzívnych tréningových intervalov. To je príjemný bonus pre silových športovcov, šprintérov či hráčov kolektívnych športov. Aby ste pocítili jeho účinky, je potrebné prijímať denne aspoň 3 g, čo s touto zmesou hravo zvládnete. Za ďalšiu dôležitú látku môžeme považovať taurín, ktorý je podstatný pre správnu funkciu nervovej sústavy. Je tiež spájaný s podporou fyzickej a psychickej výkonnosti, čo je tiež dôvod, prečo sa často objavuje v energetických nápojoch.

V zložení nechýba ani extrakt z hroznových jadier, ktorý je pre svoje účinky obľúbený medzi ľuďmi usilujúcimi sa o posilnenie zdravia a zníženie hmotnosti. Rovnako tak má svoju rolu aj glycerolový prášok (GlycerSize™), ktorý sa spája s optimálnou hydratáciou. Posledná časť zmesi patrí vitamínom, ako je napríklad B6 a B12. Tie prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, optimálnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a zníženiu únavy aj vyčerpania. Vďaka vitamínu B9 a vitamínu C má komplex vplyv aj na správne fungovanie imunity.

Predtréningový stimulant Raze Zero-Caff je tak funkčným bezkofeínovým komplexom pre každého, kto zo seba chce na každom tréningu dostať to najlepšie a byť maximálne koncentrovaný na každý pohyb.

Predtréningový stimulant Raze Zero-Caff a jeho výhody

 • funkčná bezkofeínová predtréningovka
 • obsahuje kreatín monohydrát, citrulín a taurín
 • je obohatený o vitamíny
 • nabudí pred výkonom
 • má vplyv na prekrvenie svalov
 • zvyšuje výkon počas krátkych tréningových intervalov
 • prispieva k správnej funkcii imunity
 • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie
 • je ideálny na popoludňajšie aj večerné tréningy
 • je výborne vstrebateľný
 • má formu dobre rozpustného prášku
 • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Kreatín monohydrát, L-citrulín, GlycerSize™ (glycerolový prášok), taurín, kyselina citrónová, dochucovadlá, sukralóza, oxid kremičitý, zmes vitamínov (vitamín C, vitamín B6, vitamín B9, vitamín B12), farbivo (príchuť modrá malina - výťažok zo spiruliny, príchuť ovocný punč - prášok z červenej repy), extrakt z hroznových jadierok.

Dávkovanie

Rozmiešajte 4 odmerky (12 g) v 350 ml vody, najlepšie 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (12 g)
Kreatín monohydrát 3500 mg
L-citrulín 2500 mg
Taurín 1500 mg
GlycerSize™ 1500 mg
Extrakt z hroznových jadierok 25 mg
Vitamín C 80 mg
Vitamín B6 1,4 mg
Vitamín B9 200 µg
Vitamín B12 2,5 µg

Upozornenie

Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Vyrobené v továrni, ktorá tiež spracováva mlieko, lepok, vajcia, sóju, orechy a arašidy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Všetky produkty
Príchuť: modrá malina
Balenie: 360 g
Počet kusov v balení: 20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: